تبلیغات
یا صاحب الزمان - به داد این "فرزند شهید" برسید!
یا صاحب الزمان
تفکر-شادی واموزش در سایه معنویت وامام عصر
رهبر معظم انقلاب
دراین جنگ نرم،کافی است هواداران جبهه حق بیدارباشندو بیکار ننشینند چراکه زبان حق همیشه مؤثرتراز زبان باطل است
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری شهدای ایران؛ یک فرزند شهید گیلانی که چند ماهی است به دلیل مشکلات اقتصادی در زندان به سر می برد، با ارسال نامه ای به شهدای ایران از مسئولان و خیرین درخواست کمک کرد.

به داد این فرزند شهید برسید!

بنابراین گزارش، فرزند شهید جعفری از شهرستان بندر انزلی مدتی پیش در اثر مشکل اقتصادی که برایش به وجود آمده زندگی خانوادگی اش از هم پاشیده شده و وی حدود 50 میلیون تومانی بدهی دارد که به دلیل شکایت برخی از طلبکاران، با اجرا گذاشتن چک 4 میلیون تومانی به زندان رفته و تاکنون نتوانسته نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کند.

این فرزند شهید می گوید: مدت ها در شهرستان خود و حتی تهران به دیدار با مسئولان بنیاد شهید و دیگر دستگاه ها رفته و مشکلات خود را توضیح دادم اما هیچ کسی کمکی به من نکرد. فقط کمیته امداد اعلام کرد ماهیانه مبلغ ناچیزی کمتر از 100 هزار تومان می تواند به من بدهد. چند وقتی هم در خیابان گدایی کردم اما نتوانستم مشکلاتم را رفع کنم و سرانجام یکی از شاکیان، چکم را برگشت زد و من راهی زندان شدم و حالا هر چقدر درخواست تقسیط بدهی را می کنم فایده ای ندارد و می گویند:  "در زندان بمان!"

این فرزند شهید با ارسال نامه ای نوشت: تاکنون به خاطر حرمت شهید حرفی نزدم و نگفته ام به چه مسئولانی مراجعه کرده و چه پاسخ هایی شنیده ام. حالا هم از مردم می خواهم تا به دادم برسند و من را از این وضعیت نجات دهند.

این فرزند شهید خاطر نشان کرد: همسرم مدت هاست به خاطر این مشکل اقتصادی زندگی را ترک کرده و چند ماه است نتوانسته ام پسر کوچکم را ببینم.

گفتنی است اطلاعات این فرزند شهید نزد این رسانه محفوظ می ماند.


  عباس عباسی    سه شنبه 31 فروردین 1395    10:40 ق.ظ

لوگوی دوستان
لینک دوستان

تمامی حقوق این وبلاگ برای یا صاحب الزمانمحفوظ است.