فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری شهدای ایران؛ یک فرزند شهید گیلانی که چند ماهی است به دلیل مشکلات اقتصادی در زندان به سر می برد، با ارسال نامه ای به شهدای ایران از مسئولان و خیرین درخواست کمک کرد.

به داد این فرزند شهید برسید!

بنابراین گزارش، فرزند شهید جعفری از شهرستان بندر انزلی مدتی پیش در اثر مشکل اقتصادی که برایش به وجود آمده زندگی خانوادگی اش از هم پاشیده شده و وی حدود 50 میلیون تومانی بدهی دارد که به دلیل شکایت برخی از طلبکاران، با اجرا گذاشتن چک 4 میلیون تومانی به زندان رفته و تاکنون نتوانسته نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کند.

این فرزند شهید می گوید: مدت ها در شهرستان خود و حتی تهران به دیدار با مسئولان بنیاد شهید و دیگر دستگاه ها رفته و مشکلات خود را توضیح دادم اما هیچ کسی کمکی به من نکرد. فقط کمیته امداد اعلام کرد ماهیانه مبلغ ناچیزی کمتر از 100 هزار تومان می تواند به من بدهد. چند وقتی هم در خیابان گدایی کردم اما نتوانستم مشکلاتم را رفع کنم و سرانجام یکی از شاکیان، چکم را برگشت زد و من راهی زندان شدم و حالا هر چقدر درخواست تقسیط بدهی را می کنم فایده ای ندارد و می گویند:  "در زندان بمان!"

این فرزند شهید با ارسال نامه ای نوشت: تاکنون به خاطر حرمت شهید حرفی نزدم و نگفته ام به چه مسئولانی مراجعه کرده و چه پاسخ هایی شنیده ام. حالا هم از مردم می خواهم تا به دادم برسند و من را از این وضعیت نجات دهند.

این فرزند شهید خاطر نشان کرد: همسرم مدت هاست به خاطر این مشکل اقتصادی زندگی را ترک کرده و چند ماه است نتوانسته ام پسر کوچکم را ببینم.

گفتنی است اطلاعات این فرزند شهید نزد این رسانه محفوظ می ماند.طبقه بندی: مطالب جالب وخواندنی،  عکسهای جالب،  مطالب جالب مذهبی، 
برچسب ها: فرزند، شهید، گیلانی،  

تاریخ : سه شنبه 31 فروردین 1395 | 09:40 ق.ظ | نویسنده : عباس عباسی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.