فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
چند روزی است که فیلم فاخر محمد رسول الله(ص) در ایران و بعضی از کشورهای دیگر دنیا بر روی پرده رفته است و توانسته توجهات فراوانی را به سوی خود جلب کند به شکلی که در کمتر از یک هفته فروش این فیلم میلیاردی شد و این نشان از قوت و زیبایی این اثر ارزشمند است.
 
اما دشمنان ایران اسلامی از معرفی شدن این اثر در کشورهای دیگر و بین المللی شدن آن هراس فراوانی دارند و دلیل آن معرفی شدن ایران به عنوان یک کشور فرهنگی و هنری و همچنین نمایش پیامبراکرم(ص) با نگاه شیعه به جهان است. زیرا چهره ای که تا به حال آنها از ایران و پیامبراکرم(ص) به جهان نشان داده اند چهره ای کاملا دورغین و کاریکاتوری است و ترس از روشن شدن حقیقت را دارند. به همین دلیل حملات علیه فیلم فاخر پیامبراکرم(ص) آغاز شده است.
 
 
اخیرا بی بی سی فارسی شبکه رسمی ملکه انگلیس هم به جمع مخالفان این فیلم اضافه شد و طی گزارشی به پخش سخنان شیخ عبدالعزیز آل شیخ، مفتی فرقه ضاله وهابیت که از سوی عربستان  به عنوان مفتی اعظم نام برده می شود، پرداخت:
 
شیخ عبدالعزیز آل شیخ، در گزارشی که بی بی سی از آن پخش کرد، مدعی شد: این یک فیلم مجوسی است و ساخت آن دشمنی با اسلام است! شیخ عبدالعزیز آل شیخ  در گفت و گو با روزنامه الحیات ادعا کرده است که این فیلم تصویری غیرواقعی از پیامبر اسلام نشان می دهد که مایه استهزا و کاستن از قدر و جایگاه است بنابراین ساختن این فیلم به معنی سیاهنمایی دین اسلام است!
 
به گزارش بی بی سی، این مفتی عربستان سعودی ادعا کرد کسانی که این فیلم را ساخته اند مفسدینی اند که اساس کارشان بر دروغ است!
 
این اظهارات اشتباه مفتی عربستانی در حالی است که این فیلم طبق مبانی صحیح اسلامی ساخته شده است و توانسته است سیره و جایگاه پیامبراکرم(ص) را به خوبی به تصویر بکشد.
 
این دورغ پراکنی های رسانه سلطنتی انگلیس و فرقه ضاله وهابیت نشان از ترس معرفی این این اثر فاخر به جهان و دیدن شدن آن به وسیله مردم است به همین دلیل بی بی سی و وهابیت با سیاستی کاملا مشترک و با همکاری هم شروع به حمله علیه فیلم ارزشمند محمد رسول الله(ص) کرده اند.طبقه بندی: مطالب جالب خبری،  مطالب متفرقه جالب فرهنگی،  دلنوشته هاومقالات، 
برچسب ها: د، فیلم، محمد، رسول الله،  
دنبالک ها: رجا نیوز،  

تاریخ : یکشنبه 15 شهریور 1394 | 03:37 ب.ظ | نویسنده : عباس عباسی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.