تبلیغات
یا صاحب الزمان - فیلم محمد رسول الله
یا صاحب الزمان
تفکر-شادی واموزش در سایه معنویت وامام عصر
رهبر معظم انقلاب
دراین جنگ نرم،کافی است هواداران جبهه حق بیدارباشندو بیکار ننشینند چراکه زبان حق همیشه مؤثرتراز زبان باطل است
چند روزی است که فیلم فاخر محمد رسول الله(ص) در ایران و بعضی از کشورهای دیگر دنیا بر روی پرده رفته است و توانسته توجهات فراوانی را به سوی خود جلب کند به شکلی که در کمتر از یک هفته فروش این فیلم میلیاردی شد و این نشان از قوت و زیبایی این اثر ارزشمند است.
 
اما دشمنان ایران اسلامی از معرفی شدن این اثر در کشورهای دیگر و بین المللی شدن آن هراس فراوانی دارند و دلیل آن معرفی شدن ایران به عنوان یک کشور فرهنگی و هنری و همچنین نمایش پیامبراکرم(ص) با نگاه شیعه به جهان است. زیرا چهره ای که تا به حال آنها از ایران و پیامبراکرم(ص) به جهان نشان داده اند چهره ای کاملا دورغین و کاریکاتوری است و ترس از روشن شدن حقیقت را دارند. به همین دلیل حملات علیه فیلم فاخر پیامبراکرم(ص) آغاز شده است.
 
 
اخیرا بی بی سی فارسی شبکه رسمی ملکه انگلیس هم به جمع مخالفان این فیلم اضافه شد و طی گزارشی به پخش سخنان شیخ عبدالعزیز آل شیخ، مفتی فرقه ضاله وهابیت که از سوی عربستان  به عنوان مفتی اعظم نام برده می شود، پرداخت:
 
شیخ عبدالعزیز آل شیخ، در گزارشی که بی بی سی از آن پخش کرد، مدعی شد: این یک فیلم مجوسی است و ساخت آن دشمنی با اسلام است! شیخ عبدالعزیز آل شیخ  در گفت و گو با روزنامه الحیات ادعا کرده است که این فیلم تصویری غیرواقعی از پیامبر اسلام نشان می دهد که مایه استهزا و کاستن از قدر و جایگاه است بنابراین ساختن این فیلم به معنی سیاهنمایی دین اسلام است!
 
به گزارش بی بی سی، این مفتی عربستان سعودی ادعا کرد کسانی که این فیلم را ساخته اند مفسدینی اند که اساس کارشان بر دروغ است!
 
این اظهارات اشتباه مفتی عربستانی در حالی است که این فیلم طبق مبانی صحیح اسلامی ساخته شده است و توانسته است سیره و جایگاه پیامبراکرم(ص) را به خوبی به تصویر بکشد.
 
این دورغ پراکنی های رسانه سلطنتی انگلیس و فرقه ضاله وهابیت نشان از ترس معرفی این این اثر فاخر به جهان و دیدن شدن آن به وسیله مردم است به همین دلیل بی بی سی و وهابیت با سیاستی کاملا مشترک و با همکاری هم شروع به حمله علیه فیلم ارزشمند محمد رسول الله(ص) کرده اند.


  عباس عباسی    یکشنبه 15 شهریور 1394    04:37 ب.ظ

لوگوی دوستان
لینک دوستان

تمامی حقوق این وبلاگ برای یا صاحب الزمانمحفوظ است.